SPA 2 you

O Nas

Witamy w SPA2YOU

Zapewniamy przestrzeń na relaks i regenerację:

SPA 2 YOU to oaza relaksu, goście mogą zrelaksować się w spokojnej okolicy, porzucić zmartwienia i rozkoszować się najlepszymi zabiegami naszych ekspertów od terapeutów spa.

Nasi specjaliści są przeszkoleni w zakresie szerokiej gamy zabiegów, dzięki czemu możesz wybrać rozpieszczanie, które odpowiada Twoim szczególnym gustom i potrzebom relaksacyjnym, czy to na twarz, manicure, masaż, czy określone opakowanie.

 

Nasza Historia

Dla tych, którzy kochają spa i wellness, SPA 2 YOU – ma wyjątkowy urok. Rzymianie po raz pierwszy opracowali 118 naturalnie występujących źródeł termalnych, wytwarzając około 70 milionów litrów ciepłej, leczniczej wody każdego dnia i nic dziwnego, że „branie wód” wciąż jest narodową rozrywką.

Po raz pierwszy otwarte w 1886 roku, Spa zostało pięknie przywrócone do pierwotnego blasku, a dziś oferuje najnowocześniejsze zaplecze spa i zabiegi. Royal Spa jest klejnotem luksusowego hotelu i jest dostępne zarówno z hotelu, jak iz bulwaru. W ramach swoich klasycznych wnętrz Spa zostało starannie przeprojektowane, aby zapewnić ponad 1000 m2 witalności, spokoju i dobrego samopoczucia.

Nasze wyjątkowe spa oferuje szeroki zakres udogodnień, w tym 15-metrowy basen, kilka stref relaksacyjnych, sauny, łaźnię parową, jacuzzi, salę fitness oraz sześć pokoi zabiegowych jednoosobowych oraz jedno specjalnie zaprojektowane dla par. 

ZAPRASZAMY

Zafunduj Sobie Relaksujący Dzień w Spa

PRZEWIŃ ↑